| RazvanMihai17 a întrebat:

Salut, mi-am luat si eu 2 tuburi de danabol de la genesis, si pastilele sunt putin cam moi si daca incerc sa le sparg, se sparg cam usor, si daca tin pastila pe limba ramane asa praf dala... doar la mijloc sunt mai tari. In general daca pastilele sunt asa mai isi fac efectul?
Nu vreau raspunuri de genul: nu e bine sa iei danabol, etc... vreau doar sa stiu daca pastilele care sunt putin cam moi si se farama usor si cand tin pastila pe limba ramana asa gen nisip, vreau doar sa stiu daca isi mai fac efectul. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Jokyo a răspuns:

Mi se pare ca nu este la fel daca pastilele sunt in situatia astasad

3 răspunsuri:
| petrescuionut a răspuns:

Nu sunt bune p[astilele alea

| petrescuionut a răspuns:

Nu isi fac efctu ma nu mai lua pe alea moi ca nu sunt bune

| Dragoslav a răspuns:

Sunt contrafacute. genesis este un producator slab dar oricum tabletele luate de tine, mai ales daca nu au date complete pe tub (numar lot, serie, data de expirare, numele substantei active, concentratie, etc etc), sunt oricum contrafacute.