| anamaria2239 a întrebat:

Buna, am o problema. Am luat azi Escapelle și eu in general am o problema cu pastilele, efectiv nu le pot înghiți, ma înec cu ele, așa ca am ținut puțin (2-3 secunde maxim) pastila in cerul gurii pentru a se dizolva puțin, apoi am înghițit-o. Aveți idee dacă își mai face efectul?
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

I si face efectul stai linistită

| Teo29 a răspuns:

Probabil ca da,
Doar ca, pastila de a 2 zi iti va face mari probleme pe viitor, cu dereglari ale menstruatiei.

Sfat : Pe viitor folosiți prezervativul corect, și de fiecare data!

| Whitesnake99 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa o rupi in 2 pe viitor.