| AlinAlin93 a întrebat:

Pentru cine știe și folosește :
-Gold Standard 100% Whey protein
-Grenade Fatburner
As vrea sa știu exact modul de administrare atât in zilele de antrenament cât și in zilele de pauza. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

In legatura cu proteina din zer, o iei in zilele in care nu reusesti sa consumi suficiente proteine din mancare. Iei atat cat ai nevoie la orice ora, cand doresti, e irelevant.

| HadesSs a răspuns:

Grande e destul de puternic posibil sa iti dea dureri de cap, depinde ce toleranta ai la cofeina. Iar whey platesti mai mult firma poti gasi lejer o proteina mai convenabila
Whey se ia de cate ori ai nevoie de un aport proteic mai mare, dupa antrenament, dimineata sau seara inainte de culcare nu prea conteaza.
Granade stiu ca se ia dimineata pe stomacul gol sau inainte de antrenament.