| rippE a întrebat:

Salut, puteti sa imi recomandati si mie un program cam ce sa fac in fiecare zi la sala cat pentru a slabi cat si pentru muschi happy

Dau funda celui mai bun raspuns!happy

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu ai cum sa slabesti si sa pui muschi dintr-un motiv simplu : ALIMENTATIA

cand slabesti ai cam 1500-1800 kcal pe zi, cand pui muschi ai peste 2500 kcal pe zi, multe mese cu proteine si carbohidrati

sala in fiecare zi = progrese MAI LENTE, greseli tipice de incepator

www.culturism.ro -> documenteaza-te si fa-ti un program ca lumea, nu aberatii de copii mici "merg zilnic, slabesc si pun muschi"

Răspuns utilizator avertizat