| ChaRliE007 a întrebat:

Deci sunt baiat si am 16 ani, sunt mai slabut de fel. Vreau sa fac sala acasa, dar as dori un program sa imi recomandati, cand sa fac exercitiile si program nutritiv. Dau funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| Sergiu_Arnăutu_1995 a răspuns:

La 16 ani nu prea ești dezoltat sincer. eu la 16 ani făceam sală, și sunt destul de masic, dar natural born. de fapt în decurs de 2 ani nu prea am realizat mai nimic,deși am tras tare. Masă musculară acasă clar nu poți face,doar fitness,aerobic,adică jumping rope, triceps pe scaun cu picioarele jos sau pe pat, flotări pentru piept, abdomene(tot felul, google it). Dar părerea mea nu e cazul, la 20 te poți apuca liniștit.