| anonim_4396 a întrebat:

Salut si sarbatori fericite. Legat de aspectul meu fizic, nu imi doresc sa arat ca un bodybuilder dar nici ca un gras american. Ceea ce vreau e sa am aspectul ala de urs, stiti tipi cu ceafa groasa de obicei strongmans, tipi aia foarte lati, masivi. (gen Valahu sau Rusev). Cum as putea sa ajung asa, ce muschi ar trebui sa imi dezvolt mai exact si ce alimentatie ar trebui sa respect. Repet nu vreau sa arat gen Lazar Angelov.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Simplu.daca asta este dorinta ta....anabolizante!

| SiLaS a răspuns:

Valahu este jumate grasimehappyBaga carbohidrati si o sa te ajute sa ajungi sa pui si muschi si sa fii si marehappy

| umbra09 a răspuns:

Spatele,bratele,pieptul lombali, lati