| hulkwirine a întrebat:

spuneti-mi va rog unde pot gasi in Iasi in apropiere de bd socola o sala cu lupte kickbox muay thai lupte libere sau ceva de genu asta! funda!

2 răspunsuri:
| OkiulDinUmbra a răspuns:

Omule dar faza este ca.
tu stii sa dai cu pumnu?
eu zic inainte sa incerci si dupa sa incerci
kickbox.
mai pe inteles sa nu te faci de ras:

| cml a răspuns (pentru OkiulDinUmbra):

El se duce acolo sa invete sa dea cu pumnu, ca doar te invata si asta. Toti pornim de undeva si de obicei la sala se incepe. Daca razi de un incepator doar pentru ca nu loveste bine in prima luna de antrenamente, inseamna ca esti un mare cocalar, nu te supara.