| MarianAndrei97 a întrebat:

Sunt baiat si am o problema mare forma corpului meu nu este tocmai cea dorita de mine, problema este ca eu sunt mai gras in solduri si fese si mai mic in spate si nu arat deloc bine ce diete sau exercitii sa fac ca sa slabesc repede in zona picioarelor si feselor?
Sau cum pot face sa ascund acest lucru deoarece a venit vara si pur si simplu imi este rusine sa ies din casa mai ales sa ma duc la scoala.

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Tractiuni! Sunt foarte bune pentru latirea spatelui! Poti face exercitii cardio pentru a elimina stratul adipos dar bazeazate mult pe tractiuni(cu priza ingusta si larga)! Se va remedia situatia in timp.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sport, alearga, mergi cu bicicleta, mananca fructe si legume!