| sandwich a întrebat:

Salut, sunt mezomorf si vreau sa iau supliment nutritiv, ce imi recomandati whey protein sau gfx 8?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

laughing))) Daca esti ectomorf iti trebuie un gainer cum e gfx 8 pentru a lua in greutate.Ectomorf este tipul de om slab, oase subtiri, acumuleaza greu masa musculara si grasime.Cum sa nu aibe nevoie de asa ceva.Din contra cu Whey protein el nu va pune nimic acum.
Apropo:a scris ca e mezomorf nu ectomorf.

8 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Pe oricare dintre ele. Daca esti mezomorf vei pune masa msuculara si cu Whey protein si cu Gfx 8.Sincer,as recomanda Gfx-ul.L-am incercat si este foarte bun.La fiecare borcan de 3 kg pun 3 kg pe mine.

| sandwich explică (pentru cristi1505):

Eu vreau sa mai pun pe mine masa musculara, am auzit ca gfx-ul te ingrasa, totodata gfx e mai complex fata de whey.

| cristi1505 a răspuns (pentru sandwich):

Gfx-8 este foarte bun.Cum ti-am zis si mai devreme.Eu,la fiecare 3 kg de gfx puneam cate 3 kg pe mine.Este mult mai bun Gfx-8 si cum am zis si mai devreme il recomand.

| zHeArTz a răspuns:

Gfx 8

| cristif a răspuns:

Whey protein, gfx-8 e pentru masa musculara, dar tu esti mezomorf si nu ai nevoie de asa ceva.

| cristif a răspuns (pentru cristi1505):

Pai si eu ce-am zis? Mai citeste o data postul meu. ziceam ca whey protein e alegerea si ca gfx8 nu e pentru el in clipa de fata fiindca e mezomorf.

| cristi1505 a răspuns (pentru cristif):

Nu frate, era altceva scris acolo. Daca ai gresit, acceptati greseala.Ai schimbat raspunsulwinking. Daca nu era altceva scris nu mai comentam eu.Crede-ma ca stiu ce vorbesc.Ma rog nu mai conteaza.

| cristi1505 a răspuns (pentru cristif):

laughing))) Daca esti ectomorf iti trebuie un gainer cum e gfx 8 pentru a lua in greutate.Ectomorf este tipul de om slab, oase subtiri, acumuleaza greu masa musculara si grasime.Cum sa nu aibe nevoie de asa ceva.Din contra cu Whey protein el nu va pune nimic acum.
Apropo:a scris ca e mezomorf nu ectomorf.

| LaYeR a răspuns:

Baterii alkaline!big grin