| Florin_George_1995 a întrebat:

Salut,tocmai m-am mutat in Lugoj si am inteles ca sunt multe echipe de fotbal si as vrea sa intru si eu intr-o echipa.Cei care stiti ma puteti ajuta cu un numar de telefon sau o adresa ceva? Eu joc ca si fundas dar si ca mijlocas.Multumesc mult. Funda

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Daca as fi in locul tau mas interesa unde gasesc un club de fotbal si de acolo as intreba mai departe despre fiecare club in parte. Fiecare club are informatii despre alte cluburi din localitate.