| Toshima a întrebat:

Am 13 ani. Un prieten a primit un skateboard smecher. Mi-a placut cum se misca si am decis sa-mi cumpar unul.Am comandat un WORKER URBAN REPTILE si nu stiu ce calitate are.LA informatii am vazut ca e un adevarat devorator de trucuri si trickuri dar am auzit pe internet ca nu e chiar asa.Are roti de silicon.Imi puteti da niste informatii/sugestii? Multumesc foarte frumos.

Răspuns Câştigător
| MG4Life a răspuns:

Hmm, este un skateboard foarte ok, mai ales pentru varsta ta, este si stabil din cate mi-am dat seama thinking merita + ca daca l-ai comandat asta e, bafta la trucuri!

1 răspuns:
| Toshima explică:

Ms mg4life.Mi-ai fost de ajutor.