| BananaSuparata a întrebat:

Am 14 ani, 80 kg si 1.76. Fac sala de 2 luni, vreau sa spun ca de cand fac sala eu mai mult m-am ingrasat, decat sa slabesc. Am masa musculara foooarte mare si nu pot sa slabesc, decat sa raman la acceasi cantiate de kg, doar sa pun mai multi muschi. Eu vreau sa fiu mai mic, mii se pare ca sunt prea mare. in piept, in spate, in general. fata de alti colegi. Ce sa fac ca sa fiu mai mic? laughing funda.

7 răspunsuri:
| BananaSuparata explică:

Radeti voi laughing Daca sunteti asa experti, puteati sa raspundeti la intrebare. Probabil nu m-ati vazut si puteti rade, e clar. ce tara laughing

| Cosmin86 a răspuns:

"m masa musculara foooarte mare ", asta se face in 15 ani de sala.

Tu ai 2 luni de sala => n-ai masa musculara APROAPE DELOC.

Copil de 14 ani, ce sa-i ceri...

| BananaSuparata explică (pentru Cosmin86):

Am facut inot de performanta 6 ani, am facut si kickbox. Sala asta e doar un plus prin care am incercat sa slabesc. Asta am zis, n-am zis ca fac sala pentru a face muschi. Daca nu stii sa citesti, taci frate happy

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cosmin86):

Mai are putin si ii cresc 5 oua.

| Cosmin86 a răspuns (pentru BananaSuparata):

Stiu sa citesc prostiile pe care le spui

"Am masa musculara foooarte mare ", copil mic. punct.

| bleakk a răspuns (pentru Cosmin86):

Asculta-l pe cosmi ca e expert big grinbig grin

| NDC12 a răspuns:

rolling on the floor Are omu masa musculara mare in 2 luni de sala, mai ales la 14 ani, face si inot de 6 ani laughing