| Kidnapper a întrebat:

am 14 ani si as vrea sa ma inscriu la o echipa de fotbal din Brasov, merita? sau sunt prea mare?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti mare deloc. Stiu baieti care s-au inscris si la 15-16 ani. Deci daca te apuci de acum de sport(fotbal sau ce mai vrei sa faci) e ok

| Live4Ride a răspuns:

Merita doar daca esti fffff bun, altfel e greu sa ai un viitor in fotbal. Sau merita daca vrei doar sa joci fotbal de placere adica fara sa castigi prea multi bani pe viitor!

| Kidnapper explică (pentru Live4Ride):

Nu vreau sa ma fac fotbalist profesionist, doar imi place fotbalul dar nu sunt foarte bun si vreau sa mai invat

| Mrfear a răspuns:

Este perfect, nu are nimic.

| Crișan_Vlad_1993_8qeR a răspuns:

Nu e niciodată prea tarziu