| alexutz10 a întrebat:

Am 14 ani si iau creatina cand ma duc la sala s-ar putea intampla ceva rau?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Da, creatina te poate afecta daca nu bei multa apa ( > 3 litri ) sau daca iei in exces.

La 14 ani e suficient un concentrat proteic si niste vitamine.

Ce creatina iei?

| dorne a răspuns:

Daca nu iei mai mult de 2 luni consecutiv nu, insa esti prea mic parerea mea..ar trebui sa faci sala fara nici un supliment ce l putin 6 luni si daca vrei sa incepi cu suplimente dupa 18 ani