| Mihay10 a întrebat:

Am 15 ani. 51 kg. 1.65 m inaltime. va rog cine imi poate spune in cat timp se pot forma patratelele la abdomen. facand zilnic 300 de abdomene. pls.

Răspuns Câştigător
| andrei234 a răspuns:

Uite aici un link edificator: http://www.dietadeslabit.com/un-abdomen-plat-in-3-pasi-simpli/ - citeste-l si daca ai intrebari, revino.

Funda?!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| YourGirl93 a răspuns:

laughing doar din abdomene ...nu faci patratele. Du-te la sala dar trebuie sa te tii de ea, desi cred ca esti cam mic ca sa iei si vitaminele si proteinele alea, te pot afecta.

Răspuns utilizator avertizat