| AlexutsuMustang a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Am pus la pariuri de fotbal sistem 14/19 la o agentie de pariuri. Daca imi ies cele 14 meciuri cat castig am? "castig maxim" sau "castig minim", sau nici una, nici alta? laughing)

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca iti vor iesi 14 meciuri de pe bilet primesti castigul minim, suma crescand odata cu numarul de meciuri care iti ies(de la 14 in sus).
O seara buna.

| Duucu a răspuns:

În cazul în care îți ies 14 meciuri, ai caștig minim, iar dacă-ți ies toate 19, ai căștig maxim.

| Cacky123 a răspuns:

La minimum de meciuri castigate ( adica 14 in cazu tau ) castigul este minim!