| SergiuDb a întrebat:

As avea o intrebare...
Acum 2 zile am facut o saritura si am aterizat pe calcai, de atunci ma doare ingrozitor...
Ce as putea sa fac pentru a opri durerea?
Am cautat si pe google, dar nimic...
Multumesc anticipat! happy

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Ai cautat pe google UN DOCTOR? stii? e chestia aia de te duci la el si te ajuta? ce vrei de la internet? solutii pentru rupturi/fracturi/fisuri/entorse/edeme/etc?

| SergiuDb explică (pentru JohnnyBi):

Mai degraba ma gandeam la niste exercitii de streching, daca ai auzit, ajuta foarte mult.

| JohnnyBi a răspuns (pentru SergiuDb):

Eu daca am o durere si stiu ca nu e de la febra musculara evit streching. nu stii daca ajuta sau face mai mult rau. si daca nu stiu un lucru, nu il fac, decat sa imi fac rau singur

| SergiuDb explică (pentru JohnnyBi):

Nu ai ce sa iti rupi cand faci streching, omg, cati ani ai? straight face

| JohnnyBi a răspuns (pentru SergiuDb):

Mai multi decat tine.