| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,
As dori sa aflu si eu daca Wrestlemania 28 va fi live si pe sport.ro la tv sau doar pe voyo? daca stie careva sami deie niste detalii.

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

WrestleMania NU va fi transmis pe sport.ro.

Pentru a nu mai exista confuzii, Mihai Brasoveanu a confirmat pe Twitter faptul ca WrestleMania 28 va fi live pe voyo.ro pentru 3 Euro. Colegul AleXXander a facut o incercare si a spus ca in total costa cam 5 Euro (cu TVA si restul).

Sursa: http://www.wrestlebook.ro/wrestlemania-nu-va-fi-transmis-pe-sport-ro/

4 răspunsuri:
| ღღMirciuL0wღღ a răspuns:

Si pe voyo si pe sport.rohappy funda?

| ErrorError a răspuns:

Deci pe voyo sau sport.ro? stiu ora la care incepe dar nu stiu daca pe voyo sau sport.ro

| bogdan_6209 a răspuns:

DA va fi live pe sport.ro duminica asta de la 2 noaptea FUNDA big grin

| gabu16 a răspuns:

Va fi pe voyo la 2 noapteawinking