| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! Cine stie daca se va mai da WrestleMania 28 live pe sport.ro ca anul trecut sau doar pe voyo?

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

WrestleMania NU va fi transmis pe sport.ro!
Pentru a nu mai exista confuzii, Mihai Brasoveanu a confirmat pe Twitter faptul ca WrestleMania 28 va fi live pe voyo.ro pentru 3 Euro. Colegul AleXXander a facut o incercare si a spus ca in total costa cam 5 Euro (cu TVA si restul).

Sursa: http://www.wrestlebook.ro/wrestlemania-nu-va-fi-transmis-pe-sport-ro/

3 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

O sa-l dea pe sport.ro peste 2 saptamani happy sa nu crezi tot ce zic astia ca asa au zis si la elimination chamber si joia asta la dat pe sport.ro
BAFTA

| Baris123sefu a răspuns:

Intrati pe acest site www.cool-tv.biz de acolo va puteti uita la wreslmania 28 live gratis pe postul skysport 3

| hellras3rd22 a răspuns:

Din cate stiu e doar pe voyo live si la tv se da peste o saptamana dupa eveniment bine ar fi sa ma gresesc si sa fie live si pe sport.ro da nu cred