| ZxZxZ a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o bicicleta BMX. Am 700 lei maxim 800 dar nu stiu ce marca sa imi iau. Am vazut una de la DHS la 700 lei. Dar nu stiu daca e buna. Ce firme imi recomandati? big grin Fundaaa!

5 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Ba frate marca nu conteaza, un BMX bun trebuie sa aiba titan foarte rezistent, sa poti roti coarnele si sa aiba frani bazate, oricum eu iti recoamand Pirania, Gw sau Dragon Bikewinking

| WoodenCross97 a răspuns:

@freestyle sa stii ca conteaza marca ca doar nu il pui sa ia un jumperraised eyebrows si legat de intrebarea ta eu zic sa iti mai strangi bani pana faci vreo 1600-2000 de lei si atunci poti sa iti iei un bmx bun.bike'urile pana in 1000 de lei sunt fake'uri si de proasta calitate de asta iti spun sa strangi 1600-2000 de lei si iti poti lua unul profesional de ex' eu am un bmx we the people justice 2012 Matt black si am dat 1900 de lei poti sa iti iei un we the people arcade 2012 este in jur de 1620 de lei si te va tine foarte mult timpwinking. bafta la trickuri

| albertodaniel a răspuns:

Cu 800 de lei poti sa iti iei un cannondale si e foarte buna eu am una de un an si nu am schimbat nimic pana acum la ea

| ZxZxZ explică (pentru albertodaniel):

Ai sa imi dai un site de unde sa dau comanda?

| albertodaniel a răspuns:

Am facut-o la comanda din sua