| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa invat noi metode de a dribla (fotbal). Imi puteti da niste videoclipuri in acest sens?
Fundawinking

Răspuns Câştigător
| atomulx a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=uLzveNTWemY / tipu asta face tutoriale merita sa te uiti

| anonim_4396 explică (pentru atomulx):

E chiar super, thankswinking

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Asta nu se invata.
Fotbalu trebuie sa il ai in sange.

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Stiu dude laughing
Nu vreau sa ma laud pe aici, joc chiar bine :p
Dar sunt curios daca exista si alte metode decat cele care tin de spontanietate...pt ca dupa vreo 3 ore de fotbal nu stiu cine mai are chef de depasiri in viteza, intoarceri, etc. laughing

| gazaru a răspuns:

Eu nu am invatat de pe net schemele le inveti din mintea ta daca stii ce sa faci cu picioarele tale atunci poti sa driblezi

| AnonimAlex23 a răspuns:

Eu zic sa iti permormezi viteza, si sa evoluezi tactica(prin ce parte sa driblezi, cum, etc)+ la astea ar merge si niste scheme

| atomulx a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=uLzveNTWemY / tipu asta face tot felul de tutoriale mertita sa te uiti. :)