| TOoORex a întrebat:

as vrea sa pun niste pariuri sportive (fotbal laughing insa habar nu am cum sa pun un bilet. fac asta pentru ca iubesc fotbalul si de obicei da pronosticuri destul de bune... mai ales ca acum toace cele 4 echipe ale romaniei sunt in play-off. ceva sfaturi?

2 răspunsuri:
| Myhaytza2131 a răspuns:

Ai echipele pe foaie pui la final 1 adica castiga 1 echipa sau 2 Sau 1P adica conduce prima echpia la pauza sper ca team fost de folos funda.

| TOoORex explică (pentru Myhaytza2131):

Aceeasi regula sunt la toate agentiile de pariuri? caci am vazut ca la unele sunt diferite.