| BetivanuLHaios a întrebat:

As vrea un program de fitness pentru slabit/castigare masa musculara.
Mentionez ca am 14 ani, si as vrea ceva mai potrivit pentru varsta mea. As vrea sa scap de burta in primul rand.
Inaltime : 1, 78m
Greutate: 73kg
As fii vrut sa incep ceva gen Insanity, dar am auzit ca e destul de greu.

2 răspunsuri:
| Danciu821 a răspuns:

Poti sa faci dimineata si seara cate o ora

| dianaaa9 a răspuns:

Si eu m-am apucat de Insanity si e greu.dar pana la urma nu e neaparat sa faci in acelasi ritm cu ei. Adica sincer eu chiar cred ca functioneaza daca ai rabdare si te tii de treaba. Pana la urma conteaza sa faci bine ce faci nu sa faci in ritmul lor si sa nu faci corect exercitiile. Daca simti ca nu mai poti, stai vreo 2 minute si continui dupa ce esti mai bine.