| Bogdan0071 a întrebat:

Ati folosit Mass Gainer de la dymatize? Ati avut rezultate, cum se administreaza produsul? dau FUNDA!

5 răspunsuri:
| ZeroBarat1 a răspuns:

Este pentru crestere in greutate, sunt diferite arome, ciocolata, capsuni sau vanilie! La inceput este bine de luat o cupa dimineata si una seara cu LAPTE! Recomandat! Iar pentru crestere extrema i-a 3 cupe una dimineata, la amiaza si seara! Si plus ca trebuie sa si mananci minim de 4 ori pe zi, multi carbohidrati! Mass gainer ii bogat in calorii, o portie cu lapte contine 1400 de calorii! Deci gandeste-te ce doresti sa faci cu corpul tau! Depinde daca esti slab sau normal! BAFTA!

| Bogdan0071 explică (pentru ZeroBarat1):

Mersii vreau sa specific ca nu este super mega gainer ci doar mass gainer putin mai slabut.ce parere aismug

| Bogdan0071 explică (pentru ZeroBarat1):

Super mass gainer**pardon

| ZeroBarat1 a răspuns (pentru Bogdan0071):

Da asa e ala, asa e de tare ala, are un raport foarte bun intre calitate-pret! asta e super mass gainer! de asta folosesc!

| Bogdan0071 explică (pentru ZeroBarat1):

Eu am mass gainer, e bun? cred ca ai inteles gresit.