| Adutzu2 a întrebat:

Ce parere aveti de flotarile facute in pumni?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Prezidentul a răspuns:

Sunt bune, la fel ca flotarile normale.

| Ro_Tudor_1996 a răspuns:

Incearca sa porti niste manusi cand le faci sau sa pui ceva moale sub pumni cand faci flotarile ( Fai si tractiuni la piept si pentru spate )

| Daniel_Mocanu_1999 a răspuns:

Flotarile facute in pumni intaresc muschi triceps si biceps.Un pic sunt grele dar mai efective decit cele facute in cu palma. multa bafta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Daniel_Mocanu_1999):

Biceps? DE CAND flotarile lucreaza bicepsul?

Flotari = miscari de impins

Bicepsul se lucreaza cu miscari DE TRAS, complet opuse ( gen tractiuni, ramat, etc. ).

| Moonlight15 a răspuns (pentru Cosmin86):

Mai era unu care spunea ca tractiunile lucreaza pectoralii rolling on the floor

| Cosmin86 a răspuns (pentru Moonlight15):

Tot e bine ca nu face flotari pentru gambe laughing

| Alinutza1 a răspuns:

Sunt grele pentru fete iar pentru unii baieti tot sunt grele