| mihai4000 a întrebat:

cum ar trebui sa fac cardio in asa fel incat sa-mi ard grasimile si sa nu dau inapoi?

2 răspunsuri:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Cauta pe youtube canalul totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist explica in cel mai mic detaliu tot ce vrei sa stii. Si are si niste antrenamente foarte smechere.

| IvanAdrian1999 a răspuns:

Daca vrei sa faci pentru sala, atunci fa-l dupa ce termini antrenamentul.
Daca il faci pentru a slabi fa-l de maxim 3-4 ori pe saptamana si fai si sport in zilele cand nu faci cardio... apropo cardioul se face in maxim 15 minute pe zi!
Succes!