| FitMonkey a întrebat:

Salut

merg la sala de 4 ori pe saptamana, miercuri fac picioare
intrebarea ar fi cand sa fac cardio si de cate ori pe saptamana incat sa le acord destula odihna picioarelor, cardio fac dupa antrenament 15-20 de minute in ce zile ar trebui sa fac? multu

1 răspuns:
| RedMarcelLionel a răspuns:

Pai trebuie sa te mai si odihnesti ma refer la picioare poti face.Cum ar fi luni marti miercuri si joi faci antrenament.Luni si miercuri faci pentru picioare si Marti si Joi pentru brate, abdomen, si muschi. Funda!