| abstract3D a întrebat:

dau funda pentru cei care vor raspunde.Am luat o cursiera centurion si as vrea sa ii pun un kilometraj stie cineva cat costa acesta ca daca nu am cumparat.Inca o intrebare vi se pare mult la mana a 2a bicicleta luata cu 2 milioane?

Răspuns Câştigător
| rZv995 a răspuns:

Cel mai ieftin kilometraj incepe de la pretul de 20Lei pana la 260Lei.Si pretul este bun!

1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

Depinde de marca cursierei, daca este originala si este in stare de functionare este ok.
Kilometrajul costa minim 15 lei si de aici poate ajunge la 200 ...acum depinde de care vrei sa ii pui!