| craiovaoltenia1234 a întrebat:

de 3 saptamani fac exercitii pentru abdomen(cand vin de la scoala fac 50 abdomene,seara fac exercitii dupa youtube, dupa un manechin+inca 50 abdomene si mai fac si cardio).cum as putea sa imi dezvolt muschii abdominali(patratelele)mai rapid? daca stau drept in picioare nu se vad muschii abdominali dar daca stau pe scaun se vad putin.fac de 3 saptamani.ce exercitii imi recomandati si cel mai important:ce sa mananc? P.S. dupa ce fac aceste exercitii pe care le-am spus trebuie sa imi intind muschii imediat dupa sau sa nu ii intind.multumesc mult.P.S.sa fac exercitii in fiecare zii sau la 2 zile sau cum sa fac? funda!

3 răspunsuri:
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Renunta la:dulciuri, anumite produse lactate, prajeli, cartofi, produse fainoase, etc.

abdomenele nu te ajuta "deloc" totusi poti face abdomene o data pe saptamana.

| ciotori a răspuns:

Lasa grupele de muschi sa se odihneasca macar o zi doua si treci la altele

| oxxy05 a răspuns:

Incearca sa faci exercitiile de aici:
https://nestle-fitness.com/ro/flatbellyprogram/?page=1
Si renunta la paine, cartofi, paste, Fast food..chestii de genultongue ca se depun fix pe abdomen happy