| StoienicăSorin a întrebat:

de unde pot cumpara si eu o gantere de 5kg? La ce magazine are? P.s. Inafara de sa comand după internet. Mersi anticipat

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți căuta în hipermarket.
Pa, pa.

| TheCritic a răspuns:

Buna! Decathlon are si varianta de a comanda pe internet. Daca nu, sigur gasesti intr-un magazin de profil de la tine din oras, sau in hypermarket-uri. De ce nu ai comanda totusi online, uneori sunt preturi mai bune, chiar daca iei si de la mana a doua. Site-uri ca OLX au vanzatori din toata tara, poate gasesti si din orasul tau sau din orase apropiate. Numai bine!

| bistrita1984 a răspuns:

Dedeman,Real,Selgros etc.

| TwistedCobra a răspuns:

Pai în peșteră în care stai probabil nu e Decathlon...zic și eu.

| TheCritic a răspuns (pentru TwistedCobra):

Sunt 15 in toata Romania, dragule! Daca nu are Decathlon, asta nu inseamna ca sta in pestera. Urat din partea ta!