| anonim_4396 a întrebat:

Din primavara as vrea sa ma duc la un club de fotbal din Campina pentru Juniori, asa ca as vrea sa va spun ceva. Este greu in primele 2-3 zile cand ma duc la club sa joc? Adica, nu prea ma pricep joc cel mai mult cu prietenii pe afara dar as vrea sa ma duc si la un club pentru juniori. Ar trebuie sa-mi fie frica daca nu ma accepta? Adica ma duc 2-3 zile sa vada de ce sunt in stare si dupa imi da verdictul daca ma mai duc la antrenamente si meciuri? Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| bumtzbumtz a răspuns:

Nu.Dacă te duci la fotbal trebuie să plăteşti o taxă lunar.Tu decizi dacă vrei să continui sau nu.Ei sunt multumiţi atâta timp cât le plateşti taxa.