| Ardei87 a întrebat:

Imi puteti da niste site-uri unde pot vedea toate rezultatele echipelor, starile jucatorilor, clasamentele? Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| anonymus77 a răspuns:

Romanian Soccer sau Activsport.E imposibil sa vezi starea jucatorilor.Pe romanian soccer vezi clasamente si stiri iar pe activ sport vezi tot clasamente dar acolo sunt mai detailate, adica poti sa faci comparatia intre doua echipe sa vezi punctele castigate/pierdute de echipa X. FUNDA?