| Roby_Pytyku_1999 a întrebat:

Ma numesc Robert si am si eu o problema ....Nu pot sa jonglez cu mingea de fotbal (sa fac duble ) cum as putea face asta. Cate o data fac 7-8 dar uneori nu depasesc 3-4 m-ati putea ajuta va rog, cu niste sfaturi ..Multumesc mult.
P:S: Am 14 ani si a-si vrea sa devin fotbalist.

Răspuns Câştigător
| Radu_Florin_Cheran_1996 a răspuns:

Trebuie sa exersezi mult. Si eu inainte nu eram senzational la fotbal, dar cu timpul, am invatat si acum joc destul de bine. In timpul liber incearca sa faci cat mai multe, straduieste-te. Bafta!