| Sno0k a întrebat:

Mi-am cumparat niste creatina de pe www.megaproteine.ro. http://www.megaproteine.ro/......e-Series/.
In descriere spune ca trebuie luate dupa antrenament,iar eu stiam si am vazut la restul produselor, ca creatina se ia inainte de antrenament.
E bine sa o iau inainte?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Ai acolo "compozitie nutritiva" unde daca te uiti vezi ca mai are SI ALTE CHESTII pe langa creatina, nu e creatina pura.

de fapt, din 49 de grame, 38 sunt carbohidrati.

Deci are carbohidrati de 4 ori mai multi decat creatina ( pe langa alte chestii ).

| Sno0k explică (pentru Cosmin86):

Deci sa iau dupa sau inainte de ant? ca nu m-ai lamurit

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sno0k):

Iei cum scrie acolo.

nu conteaza cand se ia "creatina", ca produsul asta are 10 % creatina si 90 % alte lucruri, asta e ideea.

Iei FIX cum scrie pe cutie, punct.