| romania2013 a întrebat:

pentru cei care sunt fani wresling cand revine batista la royal romble na revenit?

7 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Batista s-a retras din WWE in 2010 si daca se va intoarce o va face pentru fani nu pentru a lupta!

| dracu14 a răspuns:

Batista nu se mai intoarce, are 44 de ani si acum e in mma,(poate)va intra in hall of fame dar de luptat nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca Batista va mai reveni in wrestling. A plecat de cativa ani si daca era se se reintorca era anuntat acest lucru dar eu nu am auzit vorbindu-se despre asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că mai revine vreodată. Şi chiar dacă o va face, cel mai probabil va sta doar câteva sătămâni.

| gabyS98 a răspuns:

Va reveni pe la jumatatea anului

| Auras95 a răspuns:

Batista se intoarce in WWE pe 20 ianuarie 2014 la Monday Night RAW iar noi o sa il vedem pe 24 ianuarie pe Sport.RO!winking In plus el va fi in cei 30 de oameni de la Royal Rumble 2014 care e peste 2 saptamani! Sper ca te-am ajutat.

| Oana_Paul_1993 a răspuns:

Revine 10/06/2013