| SorinRK a întrebat:

Stie cineva la ce ora este royal romble?

4 răspunsuri:
| TheBoy93 a răspuns:

Royal Rumble 2017 va fi cea de-a treizecea ediție a Royal Rumble, un eveniment pay-per-view de wrestling profesionist, produs de WWE. Evenimentul va avea loc pe 29 ianuarie din 2017, de la Alamodome în San Antonio, Texas.[1] Tema oficială a evenimentului este de a "Sufla Mintea Ta" Ohana Bam.[2] Evenimentul este cel de-al doilea Royal Rumble, care va avea loc în Alamodome, după 1997, iar cea de-a patra va avea loc în statul Texas (după evenimentele din 1989, 1997 și 2007).

Meciuri Modificare

Royal Rumble Match 2017
Kevin Owens (c) vs. Roman Reigns
Meci pentru centura universala
Jericho va fi suspendat într-o cușcă.
AJ Styles (c) vs. John Cena
Meci pentru centura WWE.
Charlotte (c) vs. Bayley
Meci pentru centura feminina din Raw.
Rich Swann (c) vs. Neville
Meci pentru centura

| Adiq a răspuns (pentru TheBoy93):

A zis la ce ora. rolling on the floor

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns (pentru TheBoy93):

A intrebat ora nu tot articolul de pe wikipedia.
In fine, incepe la ora 3, preshow-ul pe Youtube de la 1:30-2.

| TheBoy93 a răspuns (pentru Adiq):

Ops =)