| TraficantDePufuletzi a întrebat:

Practic box, si as dori o geanta de antrenamente pe care sa scrie : BOX, sau, BOXING sau sa fie pe ea niste manusi de box desenate cum ar fi. Stiti cumva careva unde pot sa gasesc? Dau Funda! - Pana in 150 lei!
FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

happy

| TraficantDePufuletzi explică (pentru awspam):

Ce?

| awspam a răspuns (pentru TraficantDePufuletzi):

Am o intrebare, legat de rezistenta, cum iti maresti rezistenta la incasat?

| TraficantDePufuletzi explică (pentru awspam):

Pai i primul rand rezisteanta ti-o formezi prin mult alergat, sarit coarda si repetand in fiecare zi. Cand e vorba de incasat trebuie sa inveti sa te aperi sau sa arunci incontinuu mana stanga cu lovituri lejer, asa il ti pe adversar la distanta happy