| Adyy5 a întrebat:

Pret de cateva săptămâni am facut genoflexiuni (300/zi) si de cateva zile nu mai fac...in afara de asta nu fac niciun tip de miscare.
De când m-am oprit simt ca ma apasa ceva pe coapse daca spune astfel...am o senzatie ciudata.
Si acum când fac sport simt o oarecare placere desi pana acum cateva zile inainte de a ma opri nu o aveam.
Oare de ce? De ce de când m-am oprit simt o energie in picioare si presiune pe coapse?
De ce simt placere acum facand sport?

1 răspuns:
| Anonymous412 a răspuns:

1.Din cauză că corpul tău s-a obișnuit cu aceste antremente, iar acum, într-un anumit mod le cere.
2.Ai această "plăcere" din cauză că ai căpătat rezistență făcând genoflexiuni, iar acum îți este mai ușor să faci sport happy