| nanson a întrebat:

Recent mi-am cumparat un gainer Serious mass si am primit cadou la el o pudra proteica 100% whey gold standard.Stie cineva sa-mi zica cum trebuie sa le iau pe amandoua?(stiu ca se administreaza dupa antrenament dar nu stiu in ce ordine sa le iau sau daca sa le combin).

1 răspuns:
| alexxis0712 a răspuns:

Fii atent iei imediat dupa antrenament o cupa de serious mass + inca jumate de cupa din whey gold+ o banana. Dimineata la trezire o cupa de whey gold, seara inainte de somn o cupa whey gold cu lapte.Serious il pastrezi mai mult pentru dupa antrenament si eventual poti lua o cupa de serious inainte de antrenament cu vreo 2 ore.