| DanielPH a întrebat:

Sa merg sau sa nu mai merg la sala? Ma refer la intervalul 17.12. 2015-01.01.2016, Pe 17 imi expira abonamentul si nu sunt sigur ca daca il fac pe 18.12-18.01 o sa ies in plus.
Dar nici nu as vrea sa stau degeaba, ma demoralizez psihic, imi propun sa imi fac abonament, corpul zice,,Da ma...fa ma abonament!", dar buzunarul imi zice:,, Intra ma cu mila! Mai bine il faci de pe 01.01, iesi in plus"
Voi ce ziceti? Pe 25-26, 31 inchis [De atat stiu], in weekend inchis, se duce dracu tot antrenamentul, si daca bag mai multe grupe in aceeasi zi, parca simt ca nu le-am lucrat suficient.
Am nevoie de cateva parerei, acord si funda.

3 răspunsuri:
| secret_6185 a răspuns:

Ee. te zgarcesti la bani pentru o luna? Da-i tata si caloriile ce le pui de sarbatori acum le dai jos atunci... Sarbatori fericite!

| MihaiMalu1 a răspuns:

Ar fi bine sa mergi daca e deschis, in caz contrar asta e. Dar mai e o conditie, daca consideri ca ai ajuns la apogeul tau ca masa musculara poti sa stai si pe acasa sau sa pleci undeva in vacanta, dar macar sa faci 10-15 flotari si 30-50 abdomene pe zi. Eu asa fac si ma mentin de 3 luni. Sper ca te-am ajutat!

| Cosmin86 a răspuns (pentru MihaiMalu1):

Cu flotari si abdomene te mentii? adica lucrand 2-3 grupe de muschi, tu mentii tot corpul? happy