| Mustache a întrebat:

Sa va spun povestea mea.
Acum 2 saptamani aveam 75kg si rezistenta absolut de locstraight face
Acum am 70, 2kg si sunt capabil sa dau 10-14 ture de teren(incontinu)

Acum vin intrebariile mele:
1. Vreau un abdoment plat sa ma apuc acum de exercitii sau sa slabesc mai intai(vreau sa ajung la 63-64kg)+un antrenament pt. abdomen usor de executat dupa alergat
2. Vreau sa pun si ceva muschii pana la vara cand ma apuc la sala la fel ca la prima daca sa ma apuc acum sau sa astept sa slabesc+program

1 răspuns:
| gheorgheasdasa a răspuns:

Posibil straight face