| Anca2999 a întrebat:

Heei :3.
De la vara vreau sa ma apuc si eu de antrenament prin parc, in afara de alergat, cam ce program de exercitii s-ar potrivi pentru o fata thinking Nu ma pricep deloc

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce la vara, apuca te de acum, alergi, mergi cu bicicleta

| Anca2999 explică (pentru suntserios):

Poate pentru ca scoala si poate pentru ca meditatii si note laughing)

| neutrino a răspuns:

Incepe cu alergari usoare cateva zile, apoi maresti distanta si ritmul timp de o luna de zile. Dupa o luna te astept sa revii.

| Deliiiia a răspuns:

Ai putea incerca gimnastica aerobica sau exercitii usoare, ce se pot efectua si acasa, dar mai ales, sa nu ridici greutati! Bafta!