| ralfy123 a întrebat:

sunt ectomorf, ce program mi-ati putea recomanda pentru masa musculara pe timpul vacantei de vara?
Dar sa se vada diferente? Acasa, am si gantere.

12 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Masa musculara intr-o vacanta? nici macar LA SALA nu se poate asa ceva, si tu vrei acasa

sincer, apuca-te de sah

| fuzzer a răspuns:

Http://www.topculturism.ro/masa-musculara-programe-de-antrenament/

Vezi aici, ai si un program pe zile.Foarte bun, care chiar functioneaza.Bafta!

| Wehes a răspuns:

Nici nu ma straduiesc sa dau programe pentru cei ce lucreaza 3 luni ( pe perioada verii ) e chiar asa greu sa intelegeti ca nu puneti mare lucru?
Dupa ce am vazut ca faci Acasa, chiar nu-ti mai dau nimic rolling on the floor
Nu stiu zau ce rezultate o sa ai tu acasa.

Răspuns utilizator avertizat
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Iei vreo'n supliment, ceva? daca nu, iti recomand sa-ti iei un gainer avand in vedere ca esti ectomorf. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| aLeXaNdru145 a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Ma scuzi am inteles eu gresit, credeam ca la sala. big grin

| Adelyn4u11 a răspuns:

Bună! Poi ai putea să incerci programul pe care mi l-am facut eu :
Luni : Biceps & Triceps (cauta pe net cateva exercitii)
Marti : pauza
Miercuri : Spate & Piept (idem)
Joi : Pauza
Vineri : Picioare & Umeri
Sambată : Pauza
Duminică : Joci o partida de fotbal,basket, jogging la o intensitate foarte ridicata.
Si alimentele in care poti gasi proteine din plin sunt : carne, lapte, oua, branza etc.
Sper ca te-am putut ajuta.
Bafta in continuare. happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Adelyn4u11):

In lapte gasesti proteine din plin? rolling on the floor

| ralfy123 explică (pentru Cosmin86):

La mata gasesc protine, ai inteles fariere?

| Cosmin86 a răspuns (pentru ralfy123):

"mata" se scrie cu cratima. Dupa ce ca esti un copil mic si firav ( care vrea si el muschi acasa => o sa ramana firav pe viata ), mai esti si ANALFABET?

| Adelyn4u11 a răspuns (pentru Cosmin86):

Gasesti! Cauta pe net daca nu ma crezi!