| Iulian743 a întrebat:

Trebuie sa termini un liceu sportiv pentru a juca fotbal profesionist? Dau fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e neaparat o conditie. Poti face orice liceu. Am un prieten cu Liceu uman care a terminat si facultatea si de mic juca fotbal, si inca il joaca in Liga a 3-a.

Daca ai talent sigur te va recunoaste si te va descoperi cineva pe parcursul drumului tau happy

Mergi la prima echipa care iti vine in minte cu sediu in localitatea ta si intreaba-i cum te poti inscrie la juniori. Astfel vei face antrenamentele cu ei, si in scurt timp daca ai rezultate bune si esti bunicel te vor lua si la meciuri si in deplasarile lor.

Mult succes iti doresc!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Normal ca trebuie...altfel nu ai cum sa te remarci.

| neutrino a răspuns:

Nu.

| NeymarJr11 a răspuns:

Esti la liceu sportiv?

| Toi_Andrei_1999 a răspuns:

Nu, nu trebuie.te duci la o auditie

| Violetta3433 a răspuns:

Nu este obligatoriu...
Dar cred ca totusi ar fi bine ca sa te descurci mai bine.
Funda?!