| BogdanCR7 a întrebat:

Buna TPU.As dori sa stiu cum poti ajunge un jucator de fotbal profesionist fara a merge la un liceu cu program sportiv? Am 14 si sunt clasa a 8-a.

Răspuns Câştigător
| esk9 a răspuns:

Hmmzzz. Esti bun la fotbal? Mergi la un club de fotbal tine-te de treaba. ajungi la echipa mare. esti transferat la echipe bune daca joci bine si te faci remarcat si asa mai departe Succes Funda?

3 răspunsuri:
| mada1 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa fi la un liceu cu program sportiv. poti merge la antrenament la clubul de juniori de la echipa locala.dar e cam tarziu sa te apuci la 14 ani.eu joc de la 9-10 ani. poti recupera daca esti muncitor si ambitios. bafta.

| maryfanMJ97 a răspuns:

Eu cred ca nu poti sa fi un jucator sportiv fara un liceu cu program sportiv pentru ca acolo se fac cursuri speciale nu este ca si sportul pe care il faci acum.

| usernamebpla a răspuns:

Hai cu mine la fotbat bogdi smug laughing stiu stiu ...ca esti mai bunwinking