| Teo65s a întrebat:

Vreau sa ma apuc de sala voi ce parere aveti as putea sa iau si Creatina Monohidrata a mai luat cineva stiti da rezultate si ce dezavantaje ai daca iei?

2 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Avantaje: rezistanta marita, muschiul creste mai repede pentru ca absoarbe mai multa apa
Dezavantaje. dupa ce te lasi de sala pierzi mult mai repede din masa

Daca te apuci de sala iti recomand intai vitamine, si proteine si apoi creatina, cam astea sunt prioritatile