| Mέℓℓ a întrebat:

Vreau sa ma duc la inot, incepand din septembrie.Eu stau in Constanta si nu stiu ce bazin de inot sa aleg:la Palatul copiilor(Laguna se numeste ) ori la Atena Swim Center.
La Laguna este mai ieftin, iar vara am inteles ca se face la un alt bazin.La Atena, costa mai mult, insa iti da si casca si ochelari.
Ce imi recomandati? Si de ce?
(fara copy-paste!)

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Ghideaza-te dupa cat de aproape este de casa/blocul unde stai.
Apoi incearca sa vezi care loc e mai aglomerat, care are conditii mai bune, intreaba alte persoane care au fost pe acolo care loc li s-a parut mai bun si toate acestea cantareste-le in functie de pret. Stii expresia aia "calitate-pret". In final tragi o concluzie si mergi acolo.
O zi buna! happy

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fără copy-paste, te duci acolo unde ai cele mai multe avantaje, din punctul meu de vedere aș alege Atena.
Pa, pa.

| M??? explică (pentru Legiuitoarea):

La amanoua am avantaje.De aceea nu stiu care sa aleg.
Daca nu stii, nu mai raspunde.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru M???):

Bună din nou.
Ți-am spus, aș alege Atena, ești grea de cap?
Lasă tupeul!
Ceri păreri și tot tu comentezi.
Pa, pa.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Pai nu i-ai spus nimic concret, "pescuiesti" funde cu raspunsuri facile.

Daca n-ar fi avut avantaje la ambele nu mai intreba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la atena swim centre pentru ca iti da si casca si ochelari, nu conteaza pretul trebuie sa inoti

| cristi966 a răspuns:

Du-te la Laguna e mai ieftin, nu? e crizalaughing

| M??? explică:

Va multumesc tuturor celor care mi-au spus parerea lor, in afara de cei care au spus in gluma ori degeaba.

| Droghh a răspuns:

Eu as alege Atena...acum e alegerea ta. Funda?