| radumarian856 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un echipament de snowboarding. De unde pot sti exact ce.mi trebuie pentru inaltimea si greutatea mea? Vreau sa stiu tot ce.mi trebuie.+ de unde pot vedea scheme cu snowboardul deoarece vreau o placa pentru freestyle dar nu stiu mai nimic. I need help! Fundaa.

1 răspuns:
| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Mai intai mergi la munte undeva, pe o partie...Mergi langa partie si inchiriaza echipament, iar cei de acolo iti vor spune exact de ce ai nevoie(ei se pricep). Apoi, poti lua lectii de snowboarding de la un profesor de acolo, de la munte.Cu schiatul e la fel...