| AlexandrucelMicUt a întrebat:

.. Vreau sa stiu cum pot juca fotbal foarte bine! Am viteza chiar foarte buna! sutul bun! am si rezistenta multa! Da vreau sa joc fotbal mai bine! Ce trebuie sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Sa te antrenezi. Te mai uiti putin pe youtube la altii, si la schemele lor si incerci sa le faci si tu. Dar in special ANTRENAMENTE. Si daca esti asa de bun inscriete la un club. Bafta!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iti poti imbunatati jocul facand antrenamente. Daca vrei o cariera profesionista in fotbal va trebui sa te inscrii la un club ori o scoala de fotabal, unde vei fi invatat si antrenat de profesionisti.

| SkyPilot a răspuns:

Lipeste-te de un club. Din ce descrii, de aici incolo nu mai poti evolua de unul singur. Iti trebuie un antrenor care sa te evalueze si sa iti spuna c trebuie sa exersezi.