| dariutzza09 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca The game a luat proteine sau steroizi! Am cautat pe net, dar nu am gasit raspunsul.!

Uitati-va aici in videoclip : http://www.youtube.com/watch?v=udxZ9zkDzpo
Dupa parerea mea, daca lua steroizi se facea mult mai mare! Raspunsul corect primeste funda!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Oricine ia proteine, se gasesc in orice aliment aproape, in special in carne, branza, oua si suplimentele de la sala tot din mancare sunt facute.

Si steroizi nu cred ca a luat, am vazut oameni mai mari fara steroizi, dar nu stii niciodata sigur ce face omul pe ascuns.